Kontakt

Du är alltid välkommen att kontakta oss, du hittar våra uppgifter nedan.
Vill du nå vår växel ringer du 08-510 638 80.

Marie

Marie Ställvik Sandberg
Senior Advisor

marie.s@dfkompetens.se

Christina Ekstrand

Christina Ekstrand
Key Account Manager

08-510 638 89
christina.ekstrand@dfkompetens.se

Margareta Uppströmer Älåker

Margareta Uppströmer Älåker
Försäljningsansvarig

08-510 638 84
margareta.uppstromer@dfkompetens.se

Sofia Aslanidou

Sofia Aslanidou

Projektledare

08-510 638 86
sofia.aslanidou@dfkompetens.se

Maria Gustafson

Maria Gustafson
Projektledare

08-510 638 95
maria.gustafson@dfkompetens.se

Malin Backendal

Malin Backendal
Projektledare

08-510 638 87
malin.backendal@dfkompetens.se

Rikard Håkansson

Rikard Håkansson
Marknad/grafisk produktion

070-777 03 22
rikard.hakansson@dfkompetens.se

Angelica Gustafsson

Angelica Gustafsson
Digital marknadsförare

08-510 638 92
angelica.gustafsson@dfkompetens.se

Claes

Claes Lindman
Utbildningskoordinator

  08-510 638 93
  claes.lindman@dfkompetens.se

Max

Maximilian Lönnqvist
Säljare
.

  08-510 638 90



Kontakta mig!

Vill du veta mer? Fyll i din e-post så kontaktar vi dig inom kort!

Tack för visat intresse

Vi kommer att kontakta dig så fort som möjligt!