Kontakt

Du är alltid välkommen att kontakta oss, du hittar våra uppgifter nedan.
Vill du nå vår växel ringer du 08-510 638 80.

Marie Ställvik

Marie Ställvik Sandberg
Vd

marie.s@dfkompetens.se

Vera Bjurling

Vera Bjurling
Ekonomiansvarig

08-510 638 82
vera.bjurling@dfkompetens.se

Cäthe Green

Cäthe Green
Marknadsansvarig sydväst

070-935 01 84
cathe.green@dfkompetens.se

Anna Sidén

Anna Sidén
Projektledare/marknad

08-510 638 90
anna.siden@dfkompetens.se

Malin Axelsson

Malin Axelsson
Projektledare

08-510 638 87
malin.axelsson@dfkompetens.se

Maria Rosell

Maria Rosell (mammaledig)
Projektledare

08-510 638 93
maria.rosell@dfkompetens.se

Margareta Uppströmer Älåker

Margareta Uppströmer Älåker
Projektledare

08-510 638 84
margareta.uppstromer@dfkompetens.se

Christer Berg

Christer Berg
Marknadsanalytiker, chefredaktör trendspaning.se

070-738 00 48
christer.berg@dfkompetens.se

Rikard Håkansson

Rikard Håkansson
Marknad/grafisk produktion

070-777 03 22
rikard.hakansson@dfkompetens.se

Fredrik Varenius

Fredrik Varenius
Marknad/grafisk produktion

08-510 638 92
fredrik.varenius@dfkompetens.se